demo-attachment-19-Repeat-Grid-3
PORTAL
KRYSZTAŁOWY
demo-attachment-19-Repeat-Grid-3
Witam Ciebie kosmiczny podróżniku w przestrzeni Kryształowego Portalu, który przeniesie Cię w świat dźwięków, barw, kolorów, zapachów i subtelnych doznań. Przestrzeń tą stworzyłam byś mógł zaczerpnąć informacji, inspiracji, energii i wibracji. Kryształowy Portal to brama do wysoko wibracyjnej uzdrawiającej przestrzeni. Miłej podróży życzę Ci.
CAMILA VATRAL

Połączenie – The Reconnection

Ponowne Podłączenie jest odbudową naszej pierwotnej struktury oraz połączeniem jej ze źródłem. Gdy łączymy się z uniwersum, otrzymujemy napływ światła i informacji, które całkowicie odmieniają nasze życie i ciało na wszystkich poziomach naszego jestestwa. Reconnective Healing ułatwia szybkie, trwałe zmiany na poziomie komórkowym, proces zachodzi kwantowo, a raz wprowadzone wibracje oddzaływują na nas przez całe życie.

The Reconnection®  to dwie sesje, które wykonuje się ciągu 24-36ciu godzin.

The Recconection® przeprowadza się RAZ w życiu.

Człowiek, który zdecydował się na „połączenie” czuje się prowadzony, chroniony, w równowadze emocjonalnej i psychicznej niezależnie od sytuacji.

Reconnection następuje poprzez ponowne połączenie naszego pola magnetycznego z polem całego wszechświata, poprzez system linii axiotonalnych, które łączą wszystko ze wszechświatem. Odbudowując to połączenie ponownie czujemy się częścią Całości, wszystkiego, co nas otacza. A to daje nam balans energetyczny, poczucie harmonii i równowagi wewnętrznej.

Podczas połączania aktywowane zostają nowe linie, które pozwalają na wymianę światła i informacji. Linie te są odpowiedzialne za przepływ energii do naszego systemu energetycznego. Następuje podłączenie pozostałych łańcuchów DNA i integracja z kanałami dającymi dostęp do wielu wymiarów świadomości.

Podłączenie jest to forma zabiegu odrębna i odmienna od Reconnection Healing® .
Nie jest możliwe przeprowadzenie jej na odległość. Połączenie odbywa się w dwóch etapach, które muszą nastąpić po sobie w przeciągu 72 godz. Każdy etap trwa około 40 minut. Sesja podłączenia powinna być poprzedzona minimum 1 sesją uzdrawiania rekonektywnego.

Sama sesja jest dla pacjenta niezapomnianym doświadczeniem. Każdy przechodzi ją inaczej, pojawiają się np.: intensywne doznania w ciele, czuje się zapachy, słyszy się dźwięki, widzi kolory, pojawiają się niezwykłe wizje, pełne światła, miłości, czuje się obecność opiekunów, aniołów, mogą przychodzić wglądy i wizje.

Inwestycja w The Reconnection® ma wymiar symboliczny i jest taka sama na całym świecie – wynosi 333 USD. Ma symbolizować wymianę energetyczną na poziomie wibracji 333.

„Połączenie ze źródłem”- dr Erica Pearla

  • „ … wszyscy przychodzimy na ten świat z określonymi ograniczeniami. Jako ludzkość już dawno temu oddzieliliśmy się od energetycznego promieniowania, które dostrajało nas do naszych ciał, do pola energii otaczających nas osób, jak też do energii Ziemi i Wszechświata…”
  • „…odłączyliśmy się od sił, które utrzymywały nas w stanie szczęścia i miłości. Nastąpiła separacja. Niektórzy ludzie łącza ten upadek z tym co wydarzyło się w ogrodzie Edenu. Inni uważają, że upadek i separacja nastąpiły jeszcze wcześniej…”
  • „… w dawnych czasach ludzki gatunek był bardziej zintegrowany, zharmonizowany, lepiej połączony z polem energii uniwersalnej. Nie były wówczas potrzebne częstotliwości, które miałyby dokonać Rekoneksji. Nasz ewolucyjny rozwój – jako ludzkości i cywilizacji – doprowadził do punktu, w którym możemy przyjąć nowe częstotliwości. Osiągnęliśmy wreszcie właściwy poziom i te nowe częstotliwości przenikają nasze życie…”