demo-attachment-19-Repeat-Grid-3
PORTAL
KRYSZTAŁOWY
demo-attachment-19-Repeat-Grid-3
Witam Ciebie kosmiczny podróżniku w przestrzeni Kryształowego Portalu, który przeniesie Cię w świat dźwięków, barw, kolorów, zapachów i subtelnych doznań. Przestrzeń tą stworzyłam byś mógł zaczerpnąć informacji, inspiracji, energii i wibracji. Kryształowy Portal to brama do wysoko wibracyjnej uzdrawiającej przestrzeni. Miłej podróży życzę Ci.
CAMILA VATRAL

Uzdrawianie rekonektywne – Reconnective Healing®

Uzdrawianie Rekonektywne to nowa rewolucyjna metoda uzdrawiania, która wprowadza balans, harmonię w naszym ciele, psychice i duszy. Odbywa się na wszystkich poziomach naszego jestestwa poprzez wibrację zawierającą energię, światło i informacje.

Jest to powtórne połączenie nas z naszą pierwotną pełnią człowieczeństwa. Restrukturyzując nasze DNA, umożliwia ona bardziej optymalne wykorzystanie naszego ciała fizycznego oraz posiadanych przez nas zdolności emocjonalnych i psychicznych, co zostało potwierdzone przez prowadzone w warunkach laboratoryjnych badania naukowe z udziałem sportowców olimpijskich. 

 Przekazujący te szczególne wibracje „uzdrowiciel” jest z nimi całkowicie zintegrowany i otwarty na to, by prowadziła go Wyższa Inteligencja. Osoba decydująca się na łączący proces uzdrawiania  (Reconnective Healing®) lub proces ponownego połączenia (The ReConnection), wchodzi w kontakt bezpośrednio ze Źródłem. „Uzdrowiciel” zaś jest wolny od swej woli, zamysłu, ambicji czy ego. Podczas uzdrawiania  do każdej komórki ciała oraz do meridianów wprowadzana jest informacja i światło. Poprzez podwyższoną częstotliwość energetyczną organizm aktywizuje siłę samouzdrowienia.

 

Uzdrowienie ma miejsce na płaszczyźnie indywidualnie dopasowanej do każdego człowieka. Nieraz są to zmiany widoczne natychmiast na zewnątrz, fizycznie, innym razem poprawa następuje po pewnym czasie, stopniowo, poprzez zmianę wzorców zachowania w życiu codziennym. Jeszcze innym razem następuje uwolnienie od traumy, strachu, agresji lub innych negatywnych emocji

 

Historia dr Erica Pearla

Dr Eric Pearl pracował jako hiropraktyk przez 12 lat. Jego pacjenci zaczęli mu opowiadać o fenomenalnych odczuciach cielesnych, doznawanych podczas wykonywanych przez niego zabiegów. Dostrzegali obecność osób trzecich w pokoju, widzieli świetliste istoty, doświadczali błogostanu i wszechogarniającej radości. Następowały też natychmiastowe uzdrowienia, znaczna poprawa w ciężkich przypadkach i długotrwałych schorzeniach. Występowało uzdrowienie z raka, chorób związanych z AIDS, artrozy, chronicznego zmęczenia i wielu, wielu innych.

Od 15 lat dr Eric Pearl kształci osobiście w różnych krajach świata tych, którzy chcą nieść te wibracje i rozprzestrzeniać je dla dobra wszystkich istot i Matki Ziemi. Dr Eric Pearl ucząc wszystkich osobiście jest pewny, że energia Reconnection pozostaje wolna od zanieczyszczeń, a ci, którzy stają się jej przekazicielami uzyskali dokładnie te same informacje związane ze sposobem przekazu. Dr Pearl wykształcił już ok 70 tys. uzdrowicieli rekonektywnych w 70 krajach. Książka “The Reconnection” została dotychczas przetłumaczona na 30 języków.  


Reconnective Healing®

Skuteczność reconnective healing jest absolutnie niezależna od tego, czy się w nie wierzy czy nie. Nie ma żadnych gwarancji, że Reconnective Healing® da dokładnie taki rezultat, jakiego pacjent oczekuje.To Wyższa Inteligencja kieruje rezultatem i wprowadzeniem wibracji do ciała pacjenta. 

Rezultaty Reconnective Healing® są natychmiastowe, od usunięcia bólu czy różnego rodzaju chorób fizycznych do osiągnięcia równowagi umysłowej. Osoby poddające się zabiegowi odczuwają głęboki spokój harmonię.

Rezultaty działania tych wibracji pozostają widoczne od 15 lat. Dr Eric Pearl demonstruje działanie tych nowych częstotliwości w wielu szpitalach i programach telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych. Zjawisko to jest badane i obserwowane przez naukowców i lekarzy na całym świecie. Reconnective Healing® daje również doskonałe rezultaty na odległość.

Uzdrowienie Rekonektywne działa na tyle, na ile pozwolimy działać energii w nas. Proces uzdrawiania rozpoczyna się od momentu podjęcia przez pacjenta decyzji, poprzez czas trwania sesji, a także po jej zakończeniu.

Dr Eric Pearl, poprzez którego te wibracje po raz pierwszy dotarły na Ziemię, mówi:

Jeśli masz szczęście, to uzdrowienie nastąpi zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, ale jeśli rzeczywiście jesteś szczęściarzem, to Twoje uleczenie objawi się w formie, o której Ci się nawet nie śniło, w formie, którą Uniwersum zamyśliło dla Ciebie.

Reconnective Healing® to cykl zabiegów trwających od 30 do 45 minut, wykonywanych w krótkich odstępach czasu, nawet dzień po dniu. Uzdrowienie pacjenta dokonuje się w takiej mierze, w jakiej jest on je w stanie zaakceptować. Dlatego liczba sesji jaka jest potrzebna do Reconnective Healing® waha się od jednej do trzech, zależnie od stanu i potrzeb pacjenta. Czasami przeprowadzam więcej niż 3 sesje. Proces uzdrawiania rozpoczyna się od momentu podjęcia przez pacjenta decyzji, poprzez czas trwania sesji oraz również po jej zakończeniu. Podczas sesji pacjent może doznawać odczuć towarzyszących Reconnection Healing® takich jak: wibracje, odczucia ciepła czy zimna w różnych częściach ciała, odczucie ciężkości ciała, mrowienia, może widzieć intensywne kolory lub światło, słyszeć dźwięki czy czuć zapachy, czasami może też nie mieć żadnych doznań fizycznych, gdyż nie jest to istotą uzdrawiających wibracji.

Jak wygląda sesja

Podczas sesji pacjent leży na stole do masażu i ma zamknięte oczy. W otoczeniu nie ma żadnych dodatkowych bodźców dźwiękowych czy zapachowych. Te mogą  pojawić się samoczynnie w wyniku przepływu wibracji.

Podczas sesji nie dotykam pacjenta. Skupiam sie jedynie na odbieraniu energii, dla której jestem kanałem i pozwalam, by ta sama szła tam, gdzie tego najbardziej potrzebuje dana osoba. Wykonuję ruchy rękoma, zmieniam miejsce, idę gdzie „woła mnie energia”. Najczęściej tam, gdzie trzymam ręce jest dużo reakcji w ciele. Po sesji rozmawiamy o odczuciach.

Podczas sesji na odległość umawiam się na konkretny dzień i godzinę. Na czas sesji osoba korzystająca z sesji powinna się położyć, zagwarantować, by nikt jej nie przeszkadzał. Niech przestrzeń będzie bez muzyki, kadzideł czy świeczek. Podczas sesji należy skupić się na odbieraniu, na pojawiających się odczuciach. Można też zasnąć. Warto być otwartym na każdy rodzaj odczuć. Nie trzeba mieć intencji na uzdrowienie.  Po sesji rozmawiamy o tym, co wydarzyło się podczas zabiegu, jakie były odczucia pacjenta.

Gdzie robię sesje

Zabiegi Reconnective Healing® i The Reconnection® wykonuję regularnie we Wrocławiu, Świdnicy, Jeleniej Górze i w Wałbrzychu oraz na odległość, ponadto w miastach, w których prowadzę spotkania z Reconection – między innymi w Warszawie,  Poznaniu, Bydgoszczy, Toruniu, Katowicach, Krakowie, Szczecinie, Opolu i Łodzi  ( więcej informacji  w aktualnościach ).

Czas trwania sesji

Sesja trwa od 30 do 40 minut. By doświadczyć pełni procesu uzdrawiania zaleca się 3 sesje. Każdy określa jednak indywidualnie, ile potrzebuje sesji. Czasem wystarczy jedna, a czasem potrzebne są więcej niż 3 sesje.

Podłączenia (The Reconnection) nie robi się na odległość, jedynie na miejscu, w dwóch sesjach, dzień po dniu. Wcześniej należy zrobić przynajmniej 1 sesje uzdrawiania.

Koszt sesji

Koszt jednej sesji to 150 zł jeśli ktoś decyduje się na 3 wtedy 120 zł za każdą sesje czyli 360 zł

 

Każdy kto potrzebuje pomocy i chciałby skorzystać z sesji, może skontaktować się ze mną  i ustalić inną formę wymiany.

Skuteczność Reconnective Healing® jest absulutnie niezależna od tego, czy się w nie wierzy czy nie. Reconnective Healing® zawsze wpływa pozytywnie na osobę poddającą się sesji. Nie ma jednak gwarancji, że wpłynie w sposób oczekiwany przez klienta.

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu tel. 790 688 880 camila@krysztalowyportal.pl