Telefon

790 688 880

Email

krysztalowyportal@gmail.com

Godziny konsultacji

pon. - pt.: 9:00 - 19:00

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert mis kryształowych

17 stycznia @ 08:00 - 17:00

„Koncert na Kryształowych Misach” to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego główną rolę odgrywają kryształowe misy. To niezwykłe instrumenty muzyczne wykonane z czystego kryształu kwarcowego lub innych minerałów, takich jak ametyst, kwarc różowy czy szmaragd. Każda miska jest unikalna, charakteryzuje się nie tylko różnymi kształtami i rozmiarami, ale również pięknymi wzorami i ręcznie wykonanymi szczegółami.

Dźwięki wydobywane przez te kryształowe misy są absolutnie wyjątkowe. Są one czyste, klarowne i wydają się mieć w sobie niepowtarzalną magię. To nie tylko muzyka, to prawdziwa terapia dźwiękiem i medytacja.

Koncert na Kryształowych Misach to nie tylko wydarzenie muzyczne, ale także doświadczenie duchowe. Dźwięki kryształowych mis mają zdolność relaksowania umysłu i ciała, wprowadzając słuchaczy w stan głębokiej medytacji. To idealna okazja do odprężenia się, pozbycia się stresu i zanurzenia się w dźwiękowej otchłani.

To wydarzenie przyciąga zarówno miłośników muzyki, którzy poszukują czegoś nietypowego, jak i osoby zainteresowane terapią dźwiękiem i praktykami medytacyjnymi. Koncert na Kryształowych Misach to magiczna podróż dźwiękiem do serca kryształu, która pozostawia uczestników pełnych wrażeń i skupionych na chwili obecnej.

Szczegóły

Data:
17 stycznia
Godzina:
08:00 - 17:00