Get Adobe Flash player

Warsztaty

Obecnie prowadzę następujące warsztaty: (aby sprawdzić termin najbliższych warsztatów przejdź do zakładki aktualności)

KRYSZTAŁOWE WIBRACJE

To warsztaty poświęcone uzdrawiającym wibracją mis kryształowych.

Masaż i terapia dźwiękiem znajdują zastosowanie przy wspieraniu procesów samouzdrawiania, rozpoznawania i pokonywania lęków, blokad, odprężają i relaksują. Dźwięki i wibracje mis kryształowych wnikają w ciało, niosąc informacje o zdrowiu, harmonizują ciała energetyczne. Dzięki dźwiękom osiągamy stan wewnętrznego spokoju i równowagi, pewności siebie i zdrowia, promieniujemy wewnętrznym pięknem. Ciało i umysł zostają wprowadzone w głęboki stan relaksu. Szamani, kapłani i medycy stosowali dźwięk do uzdrawiania ciała i psychiki, ale także do zachowania wewnętrznej harmonii człowieka i do wzmocnienia energetycznego.

Na warsztatach otrzymasz informacje poparte badaniami naukowymi na temat leczniczego działania dźwięku oraz wpływu wibracji na ludzki organizm. Przekażę Ci również podstawowe informacje na temat pracy z kryształowymi misami ( zasady BHP pracy z dźwiękiem ) Doświadczysz mocy mis kryształowych. Zanurzysz się w dźwiękach własnej duszy. Będziesz miał okazje sam popraktykować z misami jak również wyzwolić możliwości własnego głosu przy wsparciu mis kryształowych. Jest to metoda pracy z dźwiękiem i głosem oraz z ciałem i psychiką.

POZNAJ SWOJEGO ANIOŁA

Wszystkie religie, od najdawniejszych czasów wierzą w istnienie Aniołów. Każda kultura nazwa je inaczej, jednak zawsze oznaczają posłańców, pośredniczą między Bogiem a człowiekiem. Ty także masz swojego Anioła. Te świetliste istoty są przy Tobie w każdej chwili.

Anioły są istotami o wysokiej wibracji. Komunikują się z nami ale my nie zawsze jesteśmy w stanie odebrać ich wibracje. Chcą nam przekazywać znaki, sygnały, lecz jeśli człowiek jest pełen gniewu, strachu czy negatywnych myśli, jego gęste pole energetyczne nie pozwala na odbieranie delikatnej, „zwiewnej” materii anielskich komunikatów.

Za pomocą ćwiczeń, wizualizacji i medytacji nauczysz się kontaktować z Aniołami i rozpoznawać ich wibracje. Otworzysz się na subtelne energie, które pomogą Ci w rozwoju Twojego potencjału. Poszerzysz swoją percepcje postrzegania, odczuwania i doświadczania mocy opiekunów duchowych. Doświadczysz za pomocą metody ThetaHealing kontaktu z Aniołami i przewodnikami.

W KRĘGU MOCY

Moc kręgu, to ogromna siła do transformacji, pozwala wyzwolić własny indywidualny potencjał, daje siłę i wsparcie do działania, do dokonywania zmian.

Każdy z nas posiada wewnętrzną moc i aby do niej dotrzeć użyjemy siły kręgu. Tylko świadomy wybór, podejmowany z centrum naszej wewnętrznej mocy, daje szanse na realizacje naszych zamierzeń.

Podczas warsztatów poczujesz własną wewnętrzną moc, dotrzesz do swojej Tożsamości do najgłębszej swojej istoty, do miejsca świętego – Twojego Sacrum. Używając prostych narzędzi rozpoznasz i przetransformujesz to co Cię blokuje na drodze ku samorealizacji i spełnieniu. Dowiesz się jak działa prawidłowo uformowana intencja, oraz jak komunikować w odpowiedni sposób z otaczającym nas polem życia. Doświadczysz mocy otwartego serca i przepływu energii, która transformuje i zmienia

 

Krąg Mocy to fantastyczna okazja, by ujrzeć siebie w doświadczeniach innych osób, by poczuć i nawiązać głęboką więź z innymi istotami, to szansa, by zauważyć, że w podróży życia nie jesteś sam

MANDALA DUSZY

Mandalą może być każdy okrąg, wykreowany z dowolnego materiału. Zawarte w nim barwy, kolory, formy, ich układ i wzajemne relacje odzwierciedlają psychiczny stan ich autora. Mandale były stosowane w starożytności, zapisywano w nich informacje, wiele z nich przetrwało do dnia dzisiejszego. Praca z mandalą pozwala na dotarcie w głąb siebie, na odkrycie archetypowych symboli zakorzenionych w naszej pamięci komórkowej. Jest to wspaniałe narzędzie do kreacji, i przejawiania samego siebie. Komponowanie mandal, któremu towarzyszy wyciszenie umysłu, jest rodzajem kontemplacji, spotkaniem ze swoim wyższym Ja.

Mandala duszy to praca z naszym wewnętrznym obrazem. Podczas warsztatów zanurzymy się w medytacji aby dotrzeć do źródła nas samych i przelać ten obraz na papier. Mandala sprawi, że poznasz, zgłębisz, doświadczysz i ugruntujesz każdą duchową prawdę oraz dary życiowego i duchowego Bogactwa. Samo uczestnictwo w procesie kreacji Mandali oraz przebywanie w przestrzeni tych energetycznych form, korzystnie wpływa na nas. Przynosi zauważalne i odczuwalne zmiany, poszerza świadomość i inspiruje do wartościowych działań.

SPOTKANIE Z RECONNECTION


Uzdrawianie Rekonektywne wychodzi daleko poza uzdrawianie energetyczne. Jego skuteczność i długotrwałość jest spektakularna. Ta uzdrawiająca wibracja zawiera energię, światło i informację.Umożliwia nie tylko powrót do równowagi na poziomie fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym ale przynosi rozwój całej Twojej Istoty.

Podczas spotkania dowiesz się czym jest reconnection. Poznasz historie Erica Perla - który zainicjował uzdrawianie rekonektywne na świeci. Usłyszysz o fenomenie uzdrawiania rekonektywnego, oraz jak dzięki sesji The Reconnection, można doświadczać ponownego połączenia ze Źródłem, wyższym Ja i jak ta sesja transformuje całe nasze życie. Doświadczysz tej niezwykłej wibracji podczas grupowej sesji uzdrawiania oraz Poznasz proste ćwiczenia dzięki którym ty sam zaczniesz uzdrawiać.

 

 

VEDIC ART

To malowanie intuicyjne prowadzone przez 17 uniwersalnych zasad, których źródłem są vedy. Dzięki tym zasadom możesz zanurzyć się w siebie i poznać, kim naprawdę jesteś w swojej istocie. Zasady łączą się ze sobą i stanowią doskonałą całość, obrazującą proces tworzenia, nie tylko w malarstwie, ale też w całym naszym życiu. W efekcie człowiek rozwija swoją nieograniczoną kreatywność.

Podczas warsztatów, uczestnicy malują obrazy, które pozwalają im doświadczyć swojego twórczego potencjału, mocy stwarzania, kreacji. Dzięki temu docierają do swojej wewnętrznej mocy, odzyskują wiarę w siebie w swoją „Boską „ moc tworzenia. Malowanie vedic art. to również głębokie duchowe transformacyjne doświadczanie siebie.

Nie trzeba posiadać umiejętności malarskich aby wziąć udział w warsztatach

 

 

OLEJKI ETERYCZNE

info niebawem


 

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera:

Miejscowość:

Email: