Get Adobe Flash player

Koncerty

Music Medicina to nie tylko koncert, to również uzdrawiająca pole miłości, światła  i informacji,  gdzie pracujemy w przestrzeni otwartego serca, transformując nasze wzorce, przekonania i uzdrawiając na wszystkich poziomach.

Podczas koncertu można doświadczyć niezwykłych wrażeń. Dźwięk pomaga:

  • odzyskać energię życiową i radość
  • zrelaksować się i odprężyć
  • odzyskać spokój ducha i jasność umysłu
  • nabrać poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie

 

Zapraszamy w podróż w głąb siebie i w dalekie rejony wszechświata. Doświadcz odprężającej  kąpieli w dźwiękach instrumentów, których rezonans harmonizuje, energetyzuje i uzdrawia całe jestestwo. Pozwól sobie na relaks, wyciszenie i odprężenie. Niech ten czas będzie w pełni wykorzystany dla własnego dobra i szczęścia. To doskonały sposób na zregenerowanie sił.

Koncert polecamy szczególnie osobom zapracowanym i zestresowanym. Uczestnicy koncertu odbierają przeróżne wrażenia od delikatnych wibracji aż do głębokich doznań fizycznych, emocjonalnych oraz duchowych.

Koncert trwa 1 - 1,5 h i odbywa się w pozycji leżącej

Proszę ze sobą zabrać karimatę i coś do przykrycia oraz wodę i kamienie z którymi pracujecie, podczas koncertów będziemy je energetyzować :)

Koncerty mis kryształowych i tybetańskich, gongów, bębnów szamańskich, fletu etnicznego, śpiewu intuicyjnego, mantr oraz instrumentów  archaicznych

Koncertujemy w całej Polsce, można nas spotkać we Wrocławiu, Jelenie Górze, Świdnicy, Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Bydgoszczy, Łodzi, Toruniu, Szczecinie, Koszalinie i w wielu innych miastach na terenie całej Polski (szczegóły można znaleźć w aktualnościach) ZOBACZ >>

Oprócz koncertów Music Medicina organizujemy również uzdrawiające ceremonie przy dźwiękach.

Music Medicina Ceremonia

Music Medicina Ceremonia to nowa proponowana przez nas forma pracy energetyczno – duchowej. Odbywa  się ona na głębokich poziomach naszego jestestwa i zdecydowanie mocniej oddziałując na naszą istotę. Głównym założeniem i ukierunkowaniem jest świadoma praca aby transformować wszystko to, co już jest w jakimś stopniu uświadomione i rozpoznane chociaż nie jest to warunkiem koniecznym. Warto w związku z tym mieć świadomość oraz wolę do takiej transformacji, gdyż ta praca potrafi mocno poruszyć skrywane w podświadomości wzorce – programy a także uwięzione  w ciele astralnym, eterycznym i fizycznym struktury energo – informacyjne (tzw. węzły energetyczne).  Dlatego też należy do ceremonii przygotować się emocjonalnie, mentalnie oraz duchowo.


Jak oddziałuje na nas ceremonia

Na poziomie emocjonalnym uwalniamy się od strachu przed zmianami, ugruntowujemy w sobie bezpieczeństwo, niewinność i otwartość na zmiany.

Mentalnie ukierunkowujemy intencje, czyli co chcemy zmienić w swoim życiu, jakie zmiany wprowadzić, co przetransformować – transmutować itd. itp.

Duchowym aspektem będzie tutaj medytacja, czyli przed ceremonią pozwalamy sobie na indywidualną pracę: tzw. wyciszenie emocji oraz umysłu, sugerujemy aby po wejściu w stan medytacyjny  ukierunkować intencje na to „aby zadziało się to, co z poziomu naszej duszy jest najistotniejsze i najkorzystniejsze dla naszego rozwoju, wzrostu, poszerzania świadomości itd. Pełne zaufanie i otwartość na procesy okazać się mogą ogromną pomocą podczas ceremonii. Warto także zaprosić Anioły, Archanioły i Archaje  czyli naszych pomocników (przewodników) aby wspierały w procesach medytacyjnych jak i podczas ceremonii.

 

 Jak przygotować się do ceremonii

Przygotowanie ciała fizycznego jest także bardzo istotnym elementem, w dniu ceremonii warto jeść lekkie i proste posiłki (unikać ciężkich smażonych potraw, wskazanym jest wstrzymać się od jedzenia mięsa) oraz od przyjmowania używek (zwłaszcza papierosy i alkohol). Wstrzemięźliwość seksualna pozwoli utrzymać wysoki poziom energii w ciele co pogłębi intensywność i głębokość transformacji. Ostatni posiłek najlepiej zjeść nie później niż na trzy godziny przed ceremonią.

Każdy jak wiadomo decyduje o sobie i powinien brać pełną odpowiedzialność za swoje wybory – wolna wola.  My możemy tylko proponować i sugerować jak najkorzystniejsze możliwości i rozwiązania.

Jak wynika z powyższego tekstu nie jest to zwykła relaksacja, gdzie zakładamy jedynie wyciszenie i odprężenie, z całą pewnością nastąpią takie momenty i wiele istot doświadczy tych stanów aby procesy,  które są tutaj istotą i celem samym w sobie bardzo mocno transformowały nasze jestestwa pod kątem duchowej przemiany - transformacji.

 

Z jakich korzystamy "technik-narzędzi" poszerzana świadomości 

Podczas ceremonii korzystać będziemy z takich technik jak Ho’oponopono, Soul body fusion, Reconnection, Reiki i wiele innych tutaj nie wymienionych wynikają one z potrzeb, gotowości oraz zaawansowania duchowego istot uczestniczących w ceremonii jako wspólna wypadkowa całej grupy czyli tak aby dla wszystkich było optymalnie najkorzystniej. Oczywiści wymienione tutaj techniki będą wykorzystane intuicyjnie oraz są one niejako przetransformowane oraz ugruntowane przez prowadzących i mogą odbiegać od opisywanych w książkach. Natomiast skuteczność jest w pełni zachowana. Pracujemy intuicyjnie niejako prowadzeni przez potężne jestestwa na które się otwieramy i je do pracy zapraszamy także werbalnie, robimy to tuż przed rozpoczęciem ceremonii oraz także w trakcie  o ile zajdzie taka potrzeba.

 

Z jakich korzystamy instrumentów

Podczas ceremonii wykorzystujemy : misy kryształowe, misy tybetańskie, gongi, kije deszczowe, bębny szamańskie, dzwonki Koshi i Shanti,  grzechotki, sansule, shruti, flet indiański ( więcej informacji w zakładce instrumenty).

 

Śpiew i mantry podczas ceremonii

Instrumenty są tutaj niejako narzędziem do transformacji i wprowadzania korzystnych wibracji – rezonansu z wysokich poziomów duchowych oraz wspomnianych wyżej hierarchii anielskich. Podczas ceremonii wykorzystuje śpiew intuicyjny jest to bardzo istotny element pracy transformacyjnej w danym najistotniejszym momencie czyli kiedy jest najbardziej to korzystne i potrzebne. Jest to o tyle ciekawe, że wiele tekstów powstaje w wyniku chwili jako inspiracja pochodząca z poziomów ducha.  Są także intonowane pieśni, które powstawały podczas naszej pracy jako osobiste doświadczenia i przeżycia a teraz możemy podzielić się nimi z Wami podczas ceremonii. Śpiewamy także razem mantry w sanskrycie, które potężnie wspomagają w procesach przemiany duchowej.  Mantry nazywane „Językiem Bogów” potrafią tak potężnie oddziaływać na nasze jestestwa, że wielu mistrzów wschodu – mistyków poleca je każdemu jako codzienna praktykę duchową.      

 

Cena seansu grupowego "Ceremonia Uzdrawiania" z wykorzystaniem The Reconnection i Hoponoopono : 80 zł/ 1,5 - 2 h

Cena sesji indywidualnej Music Medicina 200 zł/ 1,5 h ( w sesji indywidualnej mogą brać udział dodatkowe osoby które będą wspierać proces a także doświadczać uzdrawiających dźwięków, koszt udziału w sesji dla osoby dodatkowej 60 zł )

Czas trwania koncertu i sesji: 1 - 2 godziny

                                                                                                                                                              

 Istniej możliwość doświadczenia sesji dźwiękowych indywidualnych, dojeżdżamy również do domu :)
Wymagane wcześniejszy kontakt. Tel. 790 688 880

 

 

 

Zapisz się do newslettera:

Miejscowość:

Email: