Get Adobe Flash player

Solar Music Medicina

Solar Music Medicina to rozszerzony projekt Music Medicina do którego zapraszamy wszechstronnych muzyków z którymi współpracujemy, tworzymy, nagrywamy i gramy koncerty.

Do zespołu dołączył Zbyszek Iwicki (Whaleloryb) który swoim doświadczeniem i ogromnymi zdolnościami wspiera projekt na wielu płaszczyznach. Zbyszek gra na bębnach, didgeridoo, misach i instrumentach archaicznych a także zajmuje się nagraniami.

Ideą Solar Music Medicina jest propagowanie szeroko pojętej muzyki duchowo-medytacyjnej. To tworzenie uzdrawiającej przestrzeni, w której można nie tylko zrelaksować się ale także doświadczyć transformacji.

Solar Music zachęca do aktywnego słuchania i pracy z dźwiękiem, tańca, ruchu, śpiewu, świadomej medytacji - modlitwy Pragniemy aby uczestnicy naszych koncertów nie tylko relaksowali się w pozycji leżącej ale także brali czynny udział w tworzeniu muzycznej przestrzeni na ile jest to możliwe i pozwalają warunki. Koncerty Solar Music  to transowa podróż -dynamiczna, rytmiczna i poruszająca – pracujemy więcej z bębnami i didgeridoo.

Gramy zarówno koncerty w kameralnym gronie jak również duże koncerty plenerowe, wspierane dodatkowo światłem i wizualizacjami. Współpracujemy z grupą taneczną i firemenami. Pracujemy także z tańcem intuicyjnym, tańcem 5Rytmów oraz Czterech Żywiołów.

 

W swojej pracy wykorzystujemy wiele wspaniałych instrumentów :

Misy kryształowe, misy tybetańskie, gongi, bębny ( bębny szamańskie, djembe, bębny perkusyjne, bębny obręczowe, table ), didgeridoo, kije deszczowe, sansule, shruti, dzwonki Koshi i Shanti instrumenty etniczne i archaiczne.

Warto zaznaczyć i podkreślić, że każdy koncert jest inny, jedyny w swoim rodzaju przez to wyjątkowy. Nasze koncerty często trwają 2-3 h, i jest to swojego rodzaju medytacja-opowieść z dużą ilością rytmiki oraz tzw. mocnego uderzenia – poruszenia choć nie zawsze. Gramy intuicyjnie podążając za energią grupy wspierając procesy korzystne dla każdej istoty indywidualnie oraz to, co nazwać można celem zbiorowym danej społeczności - grupy.

Jeśli chciałbyś aby Solar Music zagrał dla Ciebie – w Twoim mieście, w Twojej Szkole Jogi, na warsztatach lub na festiwalu w którym będziesz uczestniczył, proszę skontaktuj się z nami. Koncertujemy w całej Polsce i chętnie  nawiążemy współpracę.

Numer kontaktowy :

Grześ 791 888 948

 

 

Zapisz się do newslettera:

Miejscowość:

Email: