Get Adobe Flash player

Moje misy kryształowe

Posiadam komplet 7 kryształowych śnieżnych mis, precyzyjnie wykonanych z najwyższej jakości kryształu 99,99% kwarcu. Każda misa jest ręcznie dostrojona do skali muzycznej i wibruje na innych częstotliwościach w tonacji C D E F G A i B. W zależności od tonów misy rezonują odpowiednio z danymi czakrami.


Misy wydają subtelne dźwięki i uzdrawiają na poziomie komórkowym. Polecane są zarówno do medytacji, zabiegów indywidualnych i grupowych, a także do podnoszenia wibracji miejsc.Sama ich obecność wpływa korzystnie na otoczenie. Znajdując się w ich polu podnoszą się wibracje przedmiotów i ludzi. Podczas grania, dźwięki głęboko przenikają przestrzeń, a wysokie częstotliwości odczuwalne są jeszcze długo po koncercie. Misy  zestrajają się z energią ziemi. Ich biały kolor przypomina o czystości i nowym początku. Naturalne światło uwydatnia energie mis.

W styczniu 2013 roku zostały dokonane pomiary emanacji energii moich mis kryształowych na skali Biovisa. Wyniki były bardzo zaskakujące.

Czym jest skala Biovisa

Skala Biovisa używana jest przez radiestetów, służy do pomiaru promieniowania oraz określania poziomu bioenergetycznego. Sformułowana przez francuskiego radiestetę . Jest to potocznie skala witalności energetycznej. Jednostką  pomiarową jest BSM.

W latach 90-tych przeciętny zdrowy człowiek na świecie posiadał  6 500 jednostek BSM.

Po 2000 roku nastąpiły radykalne zmiany w energetyce ludzi, zdrowy człowiek posiadał już ok. 50 000 jednostek BSM. W miarę upływu czasu i zbliżania się do 2012 roku energetyka ludzi stopniowo wzrastała. W listopadzie 2012 roku odnotowano  90 000 jednostek  BSM. Przeprowadzone badania w styczniu wykazały, że przeciętny zdrowy człowiek na świecie emanuje 200 000 BSM !

Moje misy mają 600 000 BSM ( pomiary wykonane w styczniu 2013 r. )

Czyli 3-krotnie więcej niż przeciętny  zdrowy człowiek.


 

Zapisz się do newslettera:

Miejscowość:

Email: