Get Adobe Flash player

Misy kryształowe i Feng Shui

Śpiewające Misy kryształowe są idealne do zastosowania w domu lub biurze, usuwają negatywną energię i wprowadzają  pozytywne chi, są szeroko stosowane w Feng Shui.

Znany autor Karen Kingston, w swojej książce Tworzenie Świętej Przestrzeń z Feng Shui zwraca uwagę, że kryształy wprowadzą pozytywne wibracje w przestrzeń domu, aktywizują i podnoszą energie. Misy kryształowe reprezentują zarówno energię Ying, jak i Yang.

Klasyczne matowe misy zawierają dużo energii Ziemi i są doskonałe do utrzymania harmonii w pomieszczeniu, ich dźwięk stabilizuje i uziemia chi w domu. Głęboki rezonans wypełnia każdą część przestrzeni i jest bardzo oczyszczający. Biały kolor reprezentuje  energię  metalu, która jest energetyzująca i orzeźwiająca. Metal jest dobrą energią dla polepszenia obszarów zamożności domu czy biura, a także jest dobry do komunikacji, przywództwa i organizacji. Biel również reprezentuje czystość i nowy początek. Jeśli misa znajduje się w pobliżu źródła światła, wypełnia  blaskiem przestrzeń i dodatkowo rozświetla pomieszczenia  swoim dźwiękiem.

 

 

Zapisz się do newslettera:

Miejscowość:

Email: