Telefon

790 688 880

Email

krysztalowyportal@gmail.com

Godziny konsultacji

pon. - pt.: 9:00 - 19:00

~ TANIEC ŻYWIOŁÓW ~

~~ CEREMONIA TAŃCA I ODDECHU ~~

 TRANCE HEALING BREATH&DANCE  ~~  Ruch, Oddech, Dźwięk, Obecności


jest praktyką pracy z ciałem i energią poprzez  ruchu, oddech, dźwięk i głęboką obecność. Jest to intuicyjna taneczna  podróż  poprowadzona  przez 5 żywiołów, 5 elementów i  5 jakości przy specjalnie dobranej pięknej, duchowej, etnicznej, elektronicznej muzyce w połączeniu z muzyką na żywo w szczególności z trasowymi brzmieniami bębnów a także uzdrawiającymi pieśniami. Proces ten transformuje na poziomie fizycznym i duchowym, dodaje energii, radości oraz uruchamia twórczy potencjał kreatywności, który pozwala jeszcze pełniej wyrażać siebie i przejawiać swoje wewnętrzne światło w życiu. Żywioły: Ziemia, Woda, Ogień, Powietrze i Eter to energie i archetypy, które przejawiają się w nas i dookoła nas, ich rozpoznanie i zrozumienie uczy nas jak poruszać się w strumieniach i cyklach życia. Tańcząc różne jakości żywiołów, stajesz na duchowej ścieżce prowadzącej do odkrycia wolnego, nieskrępowanego JA JESTEM. Taniec Żywiołów ma na celu przywrócenie naturalnego przepływu energii w ciele fizycznym i w ciałach subtelnych oraz ich harmonizację. Każdy żywioł ma swoją własną specyfikę oraz jakość, poprzez taniec z żywiołami uczymy się pracy z energią,  jednocześnie uzdrawiając i transformują różne aspekty naszego życia.

Zatańcz z żywiołami dla siebie, dla twoich przodków, dla twoich dzieci oraz bliskich dla twojej rodziny, dla twoich marzeń i pragnień dla twojego zdrowia, spełnienia, błogości i wolności. Wejdź w nowe w tanecznym ruchu ciała, zasiej ziarno zmiany.  Wytańcz to !

TRANCE HEALING DANCE&BREATH –  to autorska forma pracy z ciałem, ruchem, oddechem i energią  żywiołów. Ta szamańska, duchowa podróż powstała z miłości do muzyki, poprzez uwielbienie ruchu, jogi  i oddechu. Poprzez tą  prace pragnę przypomnieć nam i odbudować w nas głębokie połączenie z Matką Natura i jej archetypowymi przejawami jakimi są żywioły. Transowy, intuicyjny  taniec od zarania dziejów towarzyszy ludzkości. Ceremonialne, rytualne tańce, do pulsujących w rytmie serca matki ziemi bębnów, są znane i nadal kultywowane w wielu kulturach, niemal  we wszystkich częściach świat. Poprzez doświadczanie stanu transu, możemy czerpać wiedzę i mądrość ze świata ducha, leczyć ciało i umysł, odkrywać nowe możliwości, poszerzać percepcję i horyzonty świadomość.

Moim głębokim pragnieniem płynącym prosto z serca jest propagowanie naturalnej medycyny jakimi są:  taniec, oddech, ruch, dźwięk oraz generowanie wysokowibracyjnego pola transformacji, które będzie służyć zarówno uczestnikom jak również będzie „świetlistym kwantem” w zbiorowym polu świadomości i posłuży innym J

JAK PRZEBIEGA PROCES :

Zaczynamy i kończymy pracę w kręgu, w połączeniu, w jedności, miłości i akceptacji. Na początek zapraszamy energie, kierunki i żywioły. Podróż rozpoczynamy od energii wiatru i podążamy przez ogień, wodę i ziemię a kończymy na eterze.

WIATR – POBUDZENIE :  w tej części pracujemy ze świadomym oddechem, pobudzamy przepływ energii Qi w naszym ciele, poprzez proste ćwiczenia z qi gong, jogi kundalini i pranajamy, aktywujemy nasze ciało, zasiewamy intencje, otwieramy się na przyjęcie nowych wizji i  informacji.

OGIEŃ – UZDROWIENIE  : w tej części transformujemy, uzdrawiamy, spalamy to co nam nie służy, poruszamy zablokowaną energię w ciele, uwalniamy trudne emocje –  wytrząsamy, skaczemy, tupiemy, krzyczymy – jeśli jest taka potrzeba.

WODA – OCZYSZCZENIE : przywołując energię wody, pobudzamy, oczyszczamy nasze ciała i emocje, uzdrawiamy naszą seksualność, aktywujemy płyty w naszym organiźmie oraz pijemy żywą wodę ze źródła.

ZIEMIA – UGRUNTOWANIE : gruntujemy proces w ciele, łączymy się z Matką Ziemią, zakorzeniamy nowe idee i wartości, ucieleśniamy nasze marzenia i pragnienia.

ETER – POŁĄCZENIE : eter łączy i zawiera wszystkie żywioły i energie a także posiada boskie światło i informacje. Na koniec łączymy się z transcendentalnym polem kwantowym i w bezruchu, leżąc otuleni dźwiękami mis i gongów integrujemy cały proces.

UWAGA : Na spotkanie zabierz wygodny strój do praktyki oraz matę, koc i poduszkę. Przyjdź 10 min przed rozpoczęciem. Miejsce rezerwuje wpłata zaliczki w wysokości 50 zł

Wymagane zgłoszenia, prześlij imię i nazwisko  w tytule wpisz „taniec Legnica ” na adres : krysztalowyportal@gmail.com w mailu zwrotnym otrzymasz nr konta do wpłaty zaliczki.