Telefon

790 688 880

Email

krysztalowyportal@gmail.com

Godziny konsultacji

pon. - pt.: 9:00 - 19:00

Uzdrawiający Masaż AromaCrystal

Aromaterapia, refleksologiczny masaż stóp, masaż pleców, głowy i twarzy oraz sesja dźwiękowa i sesja energetyczna w jednym.

Masaż AromaCrystal jest autorską terapeutyczną metodą Kamilli Watral, łączy aromaterapię, refleksologie, masaż relaksacyjny, powięziowy, sesje energetyczną  oraz muzykoterapie. Głęboko rozluźnia, wycisza, uspokaja i uzdrawia. Polega na namaszczeniu ciała (stóp i pleców) terapeutycznymi esencjami eterycznymi. Następnie wykonywany jest masaż refleksologiczny stóp, masaż manualny pleców oraz masaż twarzy z elementami masażu głowy, na koniec na ciało stawiane są misy terapeutyczne, które poprzez swoje subtelne wibracje głęboko rozluźniają i relaksują a dźwięki wnikają do każdej komórki ciała, oddziałując na mięśni, kości, stawy i struktury DNA. Całość zamyka sesja energetyczna oraz sesja  dźwiękowa z wykorzystaniem takich instrumentów jak kamertony, harfa kryształowa, dzwonki Koshi.

                        

Masaż dostarcza wiele niezwykłych wysoko wibracyjny doznań,  wprowadza w błogostan. Podczas masażu  wykorzystywane są terapeutyczne olejki najwyższej jakości Young Living: lawenda, sosna, oregano, bazylia, cyprys, wintergreen i inne w zależności od potrzeby.  Po masażu  korzystając z daru jasnowidzenia i jasnoodczuwania omawiam zaobserwowane stany chorobowe lub zaburzenia energetyczne.  Do masażu wykorzystuje pierścienie tensorpwe,  orgonity i kryształy które generują uzdrawiające pole.

                      

Masaż aromaterapeutyczny jest typową metodą holistyczną, działającą na organizm na wielu poziomach. Jego celem jest głęboka relaksacja a także stymulacja każdego organu, mięśni i powięzi, poprzez odpowiedni ucisk punktów refleksyjnych na stopach oraz stymulacji mięśni wzdłuż kręgosłupa. Dodatkowo rozluźniane są mięśni twarzy, gdzie gromadzimy wiele napięć oraz pobudzane są receptory na głowie. Masaż działa również na poziomie komórkowym poprzez olejki, które wzmacniają system odpornościowy, przywracają  równowagę energetyczną, głęboko rozluźniają i wyciszają  oraz umożliwiają wydalenie toksyn z organizmu. 

                           

czas 120  min. – masaż + 15 min konsultacja

inwestycja 444 zł