Get Adobe Flash player

Warsztaty

Jeśli pragniesz wyrazić swoje uczucia, swoje prawdziwe " Ja" na płótnie, to jest właśnie okazja, żeby to zrobić...
Możesz odbyć wspaniałą podróż w głąb siebie, poczuć wszystko to, co nosisz w sercu, wszystkie uczucia, pragnienia, marzenia... i po prostu przelać to na płótno. Niech kolory staną się narzędziem do wyrażenia siebie...
Nie musisz umieć malować. W naturalny sposób odkryjesz, że po prostu potrafisz tworzyć. Ty sam zostałeś stworzony według tych samych zasad i tak naprawdę je znasz. Musisz sobie tylko przypomnieć...
A zatem możesz stać się prawdziwym Twórcą swojego Życia.
Poznaj 17 zasad Vedic Art, które jak klucze, zaprowadzą Cię do wnętrza, dadzą Ci narzędzia odkrywania swojej natury i pokażą, jak je wyrazić.
A nawet jeśli już malujesz, to Vedic Art pogłębi i odblokuje Twoją kreatywność, pomoże otworzyć Ci się na nowe, na dotąd niepoznane jeszcze obszary Twojego życia.

Vedic Art to twórcza metoda rozwijania świadomości, pobudzania kreatywności i miłości do życia, poprzez malowanie intuicyjne. Odpowiedzi na wszystkie pytania są w Nas, wystarczy tylko się na nie otworzyć. Jeśli chcesz odbyć podróż do wnętrza swojej duszy, otworzyć się na miłość, nauczyć jak radzić sobie z trudnymi emocjami i wreszcie zmienić „coś” w swoim życiu, to znaczy, że jesteś gotowy na pracę z 17 zasadami wedyjskimi.

W VedicArt nie ma oceniania, wartościowania, pouczania – to medytacja Ciebie z płótnem. Obraz, który powstanie może być Twoją pamiątką, prezentem, sposobem na zarobek. Jednak najważniejsze jest to, co dzieje się w trakcie samego procesu tworzenia . Nie istnieje nic dookoła – tylko Ty i Twoje emocje.

WARSZTATY

Na warsztatach poznajesz 17 wedyjskich zasad  i  w oparciu o nie tworzysz obrazy, które odzwierciedlają Twój wewnętrzny stan a potem dostrzegasz, że zasady te równie dobrze funkcjonują w Twoim życiu. W ten sposób masz wgląd w Twoje prawdziwe Tu i Teraz. A właśnie to daje Ci możliwość realnej zmiany, wyboru nowej drogi lub akceptacji.

 
Co z tego dla Ciebie?
 
Zaczynając pracę z płótnem zapomnij o jakichkolwiek technikach, regułach, kompozycji, czy perspektywie – tego należy się pozbyć, tak samo jak schematów i zasad, które zostały wtłoczone w nas i teraz utrudniają nam życie w zgodzie z sobą. Praca z płótnem jest swego rodzaju medytacją w czasie której dochodzisz prawd wewnątrz siebie, otwierasz na głos wewnętrznego dziecka i uczysz szacunku dla własnych niewypowiedzianych potrzeb.

Tak naprawdę obraz który powstaje na koniec jest najmniej ważny, najistotniejszy jest proces jaki ma miejsce w trakcie aktu tworzenia. Jesteś gotowy na przygodę rozpoczynającą nową jakość życia? Jeśli tak, zapraszam do zapoznania się z terminami warsztatów.

 

Jak przebiegają warsztaty?
 

Istotnym elementem jest energia grupy, wiem, że nie ma przypadków. Na zajęciach pojawiają się dokładnie te osoby, które powinny się pojawić. A na nich spotykają się osoby, które powinny się spotkać właśnie w tym momencie swojego życia. Podczas całego cyklu uczestnicy poznają 17 zasad wedyjskich, które prowadzą nas przez proces tworzenia. W trakcie zajęć nie ma muzyki, zbędnych rozmów, proszę też o wyciszanie tel.komórkowych. Jest to czas tylko i wyłącznie dla Ciebie.

 

W jakim trybie?

 Kursy I i II stopnia trwają 30h (4 dni) – od godz .10.00 do godz. 18.00.

Na warsztacie możesz uzyskać I lub ( dla kontynuujących naukę) II stopień Vedic Art. Pierwszy stopień wprowadzi Cię w 17 zasad, na drugim stopniu otrzymujesz poszerzenie tych zasad i dużo głębiej doświadczasz procesu wejścia do swojego wnętrza.

Zapraszam również absolwentów, czyli osoby, które ukończyły obydwa stopnie. Takie osoby nie płacą już za kurs, ponoszą tylko koszty organizacyjne (opłata za salę). Pierwszeństwo zapisu mają osoby deklarujące uczestnictwo w podstawowych stopniach (1. oraz 2.).

Co jest potrzebne ?

Każdy uczestnik musi przynieść ze sobą wygodny strój, który można pochlapać farbą, sztalugi - jeśli chce malować na sztalugach ( nie jest to absolutnie konieczne, malujemy na podłodze), oraz wyprawkę malarską:
- minimum 9 podobrazi w różnych rozmiarach i formatach ( od 5x5 cm aż do 100x100cm lub większe - pełna dowolność, im większa różnorodność rozmiarów, tym lepiej)
- komplet farb akrylowych (im bogatsza paleta, tym lepiej, polecam zakup większych, bardziej ekonomicznych tubek)
- komplet pędzli różnej grubości i twardości, bardzo przydatne okazują się pędzle z gąbki
- paleta do mieszania farb
- pojemnik na wodę (może być duży słoik)
- materiały do tworzenia struktur ( brokaty, piasek, żwirek, pasty strukturalne, papier toaletowy, włókna, kamyki i cokolwiek, co przyjdzie Ci do głowy)
- dużo kartek białego papieru, ewentualnie blok do rysowania.
- kolorowe kredki, najlepiej suche pastele
- ołówek, długopis

Zapraszam na warsztaty, w trakcie których możesz: 

  • rozbudzić swój potencjał, nadać mu kierunek
  • poobserwować swoje ciało, poznać własne mechanizmy funkcjonowania – przelać na płótno to, co chcesz od dawna wyrazić, ale nie wiesz jak
  • odpocząć od hałasu i zagubienia ( w sobie i świecie)
  • poznać siebie prawdziwego
  • nauczyć się funkcjonować „bez ocen”, poznać nowy sposób postrzegania tego, co jest
  • „wyżyć” się artystycznie, dając totalny upust swojej wyobraźni

 

 

 

Zapisz się do newslettera:

Miejscowość:

Email: