Get Adobe Flash player

Koncerty

Zapraszam na koncerty oraz sesje indywidualne.

Koncert relaksacyjny przy dźwiękach mis kryształowych, to czas dla duszy i ciała. Doświadczysz wewnętrznej harmonii, odprężenia, relaksu, „błogostanu” oraz połączenia ze źródłem. Podczas koncertu zanurzysz się w pierwotnych wibracjach własnego jestestwa. Wibracje mis likwidują napięcia, mobilizują siły samouzdrawiające i wyzwalają twórczy potencjał ukryty w każdym z nas. To muzyczna podróż w głąb siebie.

Oprócz koncertów mis kryształowych, odbywają się również koncerty w połączeniu z misami tybetańskimi, gongami, bębnami szamańskimi, fletem indiańskim i instrumentami archaicznymi, oraz ceremonie uzdrawiania - "Music Medicina" (więcej informacji w zakładce Music Medicina )

 

Cena seansu grupowego - misy kryształowe: 30 zł 1h

Cena seansu grupowego misy kryształowe, misy tybetańskie, gongi, bębny szamańskie, instrumenty archaiczne Music Medicina: 40 zł 1 h / 50 zł 1,5 h

Cena seansu grupowego ceremonia uzdrawiania z wykorzystaniem The Reconnection i Hoponoopono : 80 zł/ 1,5 - 2 h

Cena sesji indywidualnych misy kryształowe : 100 zł/ 1,5 h

Cena sesji indywidualnej Music Medicina 200 zł/ 1,5 h

 

 

Czas trwania koncertu i sesji: 1 - 2 godziny

Koncerty odbywają się regularnie we Wrocławiu i Jeleniej Górze. Można również posłuchać mis kryształowych i projektu Music Medicina w Poznaniu, Bydgoszczy, Toruniu, Warszawie, Łodzi, Katowicach i Krakowie, Szczecinie, Opolu, Koszalinie i w wielu innych miastach w Polsce ( więcej informacji w aktualnościach ).

Informacje dodatkowe:

  • na koncert proszę zabrać ze sobą karimatę i coś do przykrycia.
  • można również zabrać na koncert wodę, kryształy i kamienie z którymi się pracuje.
  • przed sesją indywidualną proszę o kontakt tel. 790 688 880.

Zapisz się do newslettera:

Miejscowość:

Email: